




Солнечная панель для зарядки Солнечная зарядка Зарядка от солнца 20Вт Солнечная батарея
Чому варто купити у нас сонячну панель ?
ЗАЛИШАЙТЕСЬ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ З ВАШИМИ РІДНИМИ В, БУДЬ-ЯКИХ, УМОВАХ !!!

Сонячна панель - це якісний універсальний зарядний пристрій який працює від сонячної енергії в екстримальних умовах. Сонячна панель на 20Вт дозволяє зарядити смартфони, ноутбуки, планшети та павербанки під час руху. Надзвичайно компактна, не займає місця у рюкзаку.
Якість перевірена роками! Працюємо напряму з виробником. Найкраща ціна, дуже швидка відправка !!! Товар завжди на складі !!!

Зарядка від сонця характеризується максимальною потужністю 20 Вт, портом USB і практичним гачком, який дозволяє встановити сонячну панель практично на будь-яку поверхню.
Сонячна панель дозволяє заряджати телефон, планшет або павербанк. Завдяки цьому зручному рішенню вам не доведеться турбуватися про пошук стаціонарних джерел живлення і ви можете сповна насолоджуватися обставинами природи.

Характеристики продукту:
- портативна сонячна панель,
- для індивідуального використання під час велосипедних прогулянок, гірських походів або кемпінгу,
- зарядка мобільних пристроїв,
- безпечний для використання дітьми старше 8 років.
- Ручки для кріплення до рюкзака, та інших

Технічні дані:
потужність 20 Вт,
1 USB вихід.
Розміри:
розміри після відкриття - 440x165x15 мм,
розміри у складеному вигляді - 165x105x15 мм,
вага - 0,35 кг.

Якість перевірена роками! Працюємо напряму з виробником. Найкраща ціна, дуже швидка відправка !!! Товар завжди на складі !!!
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.35 кг |
| Длина | 580 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Основные | |
| Мощность | 20 Вт |
| Напряжение | 5 В |
| Степень защиты IP | 65 |
| Ток при максимальной мощности | 2 А |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Портативна сонячна зарядка | Портативна сонячна зарядка |
| Солнечная зарядка для телефона | Солнечная зарядка для телефона |
| солнечное зарядное устройство | солнечное зарядное устройство |
| зарядка от солнца neo tools | зарядка от солнца neo tools |
| зарядка солнечная для телефона | зарядка солнечная для телефона |
| солнечная батарея 15 вт | солнечная батарея 15 вт |
- Цена: 2 576 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
Солнечная панель для зарядки Солнечная зарядка Зарядка от солнца 20Вт Солнечная батарея
3 220 ₴
2 576 ₴
Показать оптовые цены- +380 (97) 550-32-04Старший менеджер Юлія







