



Рюкзак тактический на 30л Magnum Військовий рюкзак камуфляжний Тактический штурмовой военный рюкзак

- Регульовані підтяжки з м'яким наповненням, оброблені сіткою MESH 3D
- Нагрудний ремінь
- Компресійні лямки спереду дозволяють регулювати розмір рюкзака
- Модульна система MOLLE / PALS
- Панелі на липучках
- Пряжки з фастексу
- Висока якість
- Зручні та функціональні
- Велике основне відділення з широким зручним доступом
Туристичний рюкзак, ємністю 30 літрів - чудовий вибір для багатоденних подорожей. Зручний і місткий, він ідеально підійде для прогулянок і подорожей. Рюкзак має регульовані плечові лямки і нагрудний ремінь. Подушки на спині забезпечують особливий комфорт користування. Вміст рюкзака можна рівномірно розподілити в основному просторому відділенні та у двох бічних кишенях.
Додаткове обладнання можна кріпити зовні за допомогою лямок. Матеріал рюкзака характеризується легкістю, високою стійкістю до УФ-променів і вицвітання, а також хорошою стійкістю до механічних пошкоджень.
Пластикові елементи та пряжки виготовлені з міцного матеріалу, що гарантує безпечне перевезення багажу.

Характеристики рюкзака:
Матеріал: 100% поліестер
Ємність: 30 л
Розміри: 46 х 34 х 18 см
вага: 620 г
Колір: оливковий

Функціональний і надійний, оснащений відділеннями та кишенями, закривається на блискавки, ідеальний рюкзак для універсального використання: міського, виживання, військового та туристичного.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magnum |
| Объем | 30 л |
| Материал | Полиэстер |
| Вес | 2 кг |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 62 см |
| Ширина | 17 см |
| Высота | 36 см |
| Пользовательские характеристики | |
| рюкзак военный | рюкзак военный |
| рюкзак на 30 литров | рюкзак на 30 литров |
| Рюкзак тактичний 30л | Рюкзак тактичний 30л |
| рюкзак камуфляжний | рюкзак камуфляжний |
| рюкзак туристичний | рюкзак туристичний |
| рюкзак тактический | рюкзак тактический |
| военный рюкзак | |
| военный рюкзак | военный рюкзак |
| Рюкзак тактический для военных | |
| Рюкзак тактический для военных | Рюкзак тактический для военных |
| рюкзак magnum | |
| рюкзак magnum | рюкзак magnum |
| Рюкзак тактический штурмовой | |
| Рюкзак тактический штурмовой | Рюкзак тактический штурмовой |
| штурмовой рюкзак | |
| штурмовой рюкзак | штурмовой рюкзак |
- Цена: 2 182,80 ₴
- В наличии
Рюкзак тактический на 30л Magnum Військовий рюкзак камуфляжний Тактический штурмовой военный рюкзак
2 568 ₴
2 182,80 ₴
- +380 (97) 550-32-04Старший менеджер Юлія


