




Получите эту позицию бесплатно при покупке «Рюкзак тактический на 30л Військовий рюкзак камуфляжний Тактический штурмовой военный рюкзак»
Рюкзак тактический на 30л Військовий рюкзак камуфляжний Тактический штурмовой военный рюкзак
УВАГА!!!
Якщо Ви купляєте даний товар для захисників України від москальських окупантів, повідомте про це нашого менеджера - зробимо спеціальну ціну !!!!
Також частина коштів від продажу кожної одиниці даного товару буде передана на потреби ЗСУ. Купляючи у нас - Ви допомагаєте армії !!!

Туристичний рюкзак, ємністю 30 літрів - чудовий вибір для багатоденних подорожей. Зручний і місткий, він ідеально підійде для прогулянок і подорожей. Рюкзак має регульовані плечові лямки, ремінь на стегнах і нагрудний ремінь. Подушки на спині забезпечують особливий комфорт користування. Вміст рюкзака можна рівномірно розподілити в основному просторому відділенні та у двох бічних кишенях. Додаткове обладнання можна кріпити зовні за допомогою лямок. Матеріал рюкзака характеризується легкістю, високою стійкістю до УФ-променів і вицвітання, а також хорошою стійкістю до механічних пошкоджень. Пластикові елементи та пряжки виготовлені з міцного матеріалу, що гарантує безпечне перевезення багажу.

Характеристики рюкзака:
Колір: камуфляж
Регульовані лямки: плечові, стегнові та нагрудні лямки
Бічні та верхні ремені для перенесення великих речей, наприклад килимків
2 бічні кишені

Розмір брутто (Ш x В x Д) - 16,50 x 62,50 x 36,00 см
Вага - 1,41 кг
Кількість зовнішніх кишень - 2 шт.
Загальна довжина виробу - 36 см
Ємність - 30 л
Загальна висота виробу - 62,5 см
Кількість кишень - 3 шт.
Максимальна вантажопідйомність - 15 кг
Кількість внутрішніх кишень - 1 шт.
Матеріал - поліестер
Загальна ширина - 165 см
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 30 л |
| Материал | Полиэстер |
| Вес | 2 кг |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 62 см |
| Ширина | 17 см |
| Высота | 36 см |
| Пользовательские характеристики | |
| рюкзак военный | рюкзак военный |
| рюкзак на 30 литров | рюкзак на 30 литров |
| Рюкзак тактичний 30л | Рюкзак тактичний 30л |
| рюкзак камуфляжний | рюкзак камуфляжний |
| рюкзак туристичний | рюкзак туристичний |
| рюкзак тактический | рюкзак тактический |
- Цена: 2 975,70 ₴
- В наличии
Рюкзак тактический на 30л Військовий рюкзак камуфляжний Тактический штурмовой военный рюкзак
3 270 ₴
2 975,70 ₴
- +380 (97) 550-32-04Старший менеджер Юлія








